Ulica svetog Ivana 20, 51500 Krk
Nazovite
Zatražite ponudu
Unutarnja oprema — Baršunasta podloga

HOME BOX

Unutarnja oprema — Baršunasta podloga

Baršunasta flock podloga za izvlačne ladice, štiti sadržaj.

Inačica: Unutarnja oprema — Baršunasta podloga

Šifra artikla
HR081160461
Linija
HOME BOX
Tip dodatka
Unutarnja oprema
Boja
Crno-siva, flock završna obrada

Tehnički detalji

  • Flock podloga za HOME BOX izvlačne elemente
  • Za unutarnju širinu ormarića do 1020 mm
  • Dimenzija (Š × D × V): 973 × 425 × 20 mm
  • Materijal: polistiren
  • Boja: crno-siva s flock završnom obradom
Unutarnja oprema — Baršunasta podloga 1

Zainteresirani?

Zatražite ponudu ili stručni savjet za „Unutarnja oprema — Baršunasta podloga”.

Unutarnja oprema — Baršunasta podloga | Namještaj po mjeri